Stáhněte si zdarma tyto články:

10 charakteristik lidského chování... a jak vám pomohou více prodávat

Jednou z hlavních myšlenek, kterou se zabývají odborníci na řízení lidských zdrojů z celého světa, je význam práce s lidmi... a nutnosti ji perfektně zvládnout.

Teorie a knihy, které na toto téma vycházejí, jsou často plné diagramů, komplikovaných schémat a ještě komplikovanější terminologie.

Čím více budete ale lidské chování studovat, tím zřetelněji si uvědomíte, že úspěch v jednání s lidmi je založen na několika základních pravidlech. Zde je několik příkladů...

1. Lidé následují toho, kdo získal jejich důvěru

V osobním životě to znamená, že se snažíme napodobovat osobnosti, které jsme si oblíbili. V oblékání, vystupování i jednání.

V obchodě můžeme podobně očekávat, že lidé budou nakupovat u firmy, kterou považují za špičku mezi komkurencí. Pokud se tedy vaše firma vymyká průměru v jakékoliv oblasti, dejte o tom svým zákazníkům vědět.

2. Lidé se rádi spojují s dalšími, kteří mají stejné názory

Členství v nejrůznějších asociacích, sdruženích a spolcích je toho příkladem. Využijte tedy pochval a pozitivních připomínek, které vaše výrobky a služby získávají. Dejte lidem vědět, že vaši zákazníci jsou s vašimi produkty spokojeni.

3. Lidé reagují na časovou tíseň

Děláte-li svým zákazníkům nabídku - ústně nebo písemně - neopomeňte určit...


...

Chcete-li ZDARMA získat celý text článku, stačí vyplnit vaši emailovou adresu a obratem vám jej zašleme. Vaše emailová adresa je v bezpečí, nikomu ji nepředáme a zašleme vám jen to, co jste si vyžádali.

Pošlete mi prosím celý článek ZDARMA na adresu...
 Váš email:
 
Kontakt na expedici vašich objednávek (vydavatelství):
585 227 076 Ostatní dotazy a zprávy adresujte prosím na kancelar@pavelrehulka.cz