Stáhněte si zdarma tyto články:

Jak bleskově zvýšit tržby Praktický návod, jak bez zvýšené námahy, se stejnými lidmi a bez větších nákladů dosáhnout ve vaší firmě rychlého zvýšení prodeje

Pokud existuje jedno přání, které spojuje všechny majitele firem, pak tímto přáním je zvýšit prodej a zisk.

Nejznámější postupy, které se o to snaží (reklama, propagační akce, vyslání dalších prodejců k zákazníkům), ale spotřebují mnoho peněz, zaberou mnoho času... a výsledek je nejistý.

Postup, který vám Pavel Řehulka připomene na tomto krátkém audioprogramu, není přitom nijak náročný, můžete jej zrealizovat zcela zdarma (nebo s přijatelnými náklady), účinnost je prověřená... a můžete jej využít okamžitě.

Na nahrávce uslyšíte, proč mnoho firem tuto metodu zbytečně přehlíží. Spočítáte si, jak mohou drobné změny ve vaší práci přinést nečekané výsledky. A dozvíte se, jak můžete tímto způsobem zvýšit prodej během několika dní i ve vaší firmě. (Upozorňujeme ale, že doporučení, které zde uslyšíte, se hodí zejména pro existující firmy s několika zaměstnanci na prodejních pozicích. Pokud máte ve firmě pouze jediného prodejce nebo má vaše firma jen jednoho zaměstnance - vás - tato nahrávka pro vás bude mít jen omezenou hodnotu.)

Cena audioprogramu (1ks CD v celkové délce cca 40 minut) činí 490 Kč + DPH a poštovné, při jeho objednávce jste však kryti naší speciální zárukou:

"Pokud během následujících 12 měsíců nevyděláte systematickým používáním těchto nápadů nejméně dvojnásobek toho, co jste zaplatili, jednoduše nám celý soubor pošlete nazpět a my vám okamžitě vrátíme vaše peníze."

Tato nahrávka trvá sice jen 40 minut, pokud se však doporučením, které zde uslyšíte, budete řídit, máte už dnes jistotu, že v následujících týdnech a měsících zažijete zvýšení prodeje.

Objednávkou tedy nic neriskujete a pokud nám navíc napíšete o výsledcích, které vám tento audioprogram pomohl přinést, jako bonus následně také ZDARMA získáte toto CD ještě jednou jako cenný dárek pro vaše obchodní přátele nebo jako nástroj pro další trénink vašich pracovníků.

TIP: Chcete-li tuto nahrávku v hodnotě 490 Kč získat ZDARMA, stačí si na těchto stránkách objednat kterýkoliv jiný produkt s vyšší hodnotou... a nahrávku "Jak bleskově zvýšit prodej" vám k němu přibalíme ZDARMA. (Tato nabídka platí po omezenou dobu a bude ukončena bez předchozího varování.) Přehled dalších prodejních pomocníků kliknutím sem.

Klikněte prosím na toto tlačítko a praktický návod "Jak bleskově zvýšit prodej " vám bude zaslán do 72 hodin po obdržení vaší objednávky.

Objednat ZDE

Kontakt na expedici vašich objednávek (vydavatelství):
585 227 076 Ostatní dotazy a zprávy adresujte prosím na kancelar@pavelrehulka.cz