Stáhněte si zdarma tyto články:

Kdo je Pavel Řehulka


Pavel Řehulka pomáhá firmám zvyšovat prodej prostřednictvím technik, které "stojí minimum a přinášejí maximum" a jeho nápady, radami a doporučeními pro zvýšení prodeje používá každá osmá významná česká firma a řídí se jimi cca 43.000 pracovníků po celé ČR.

  • Je absolventem australské Murdoch University se zaměřením na marketing a management, absolvoval postgraduální studium na Vysoké škole ekonomické v Praze, je držitelem právnického titulu Master of Laws (LL.M.) uděleným britskou Nottingham Trent University, vyhrál cenu australského Institute of Management a je držitelem britského Certifikátu pro trénink manažerů.
  • Je spoluautorem knihy „10 zlatých pravidel péče o zákazníka“, kterou dnes využívá pro zdokonalování svých pracovníků přes 4.000 firem. (A nedávno vyšla i v zahraničním překladu.)
  • Je soudním znalcem pro oceňování firem.
  • Je autorem různých publikací, audioprogramů, výcvikových návodů, kontrolních checklistů a dalších pomůcek, jejichž cílem je zvýšit prodej a zisk. (Podrobnosti najdete na stránce Prodejní nástroje)
  • Jeho články vycházejí v českých periodikách s obchodní a investiční tematikou (Profit, Marketing & Media, infoMistr), na internetových serverech (Peníze, iHNed, Marketingové noviny).
  • Vzhledem k jeho autorským aktivitám je jeho biografie od roku 1998 uváděna každý rok v prestižním Marquis Who's Who in the World.
  • Jeho přednášek o marketingu, prodeji, propagaci a budování vztahů se zákazníky se účastí majitelé, manažeři a pracovníci firem z nejrůznějších oborů z celé ČR.
  • Z jeho materiálů čerpají při marketingové výuce na Vysoké školy ekonomické, v rekvalifikačních kurzech pro podnikatele a každý rok ve stovkách interních školení po celé republice.
  • Jako odborný recenzent posuzuje před vydáním zahraniční marketingovou a prodejní literaturu pro jedno z významných odborných vydavatelství v ČR.

Sám samozřejmě aktivně podniká (a zná tedy prodejní praxi a starosti českých firem z první ruky) a navíc je také majitelem specializované realitní kanceláře, která lidem pomáhá investovat do nemovitostí.

Nápady a zkušenosti, které svým klientům předává, nejsou tedy akademickou teorií, ale praktickými zkušenostmi ze svého vlastního podnikání, mnohaleté poradenské praxe, zkušenosti ze zahraničí a … zejména … ze zavádění a praktického využívání těchto metod v desítkách firem po celé ČR a v zahraničí.

Informace o možné konzultaci přímo ve vaší firmě najedete zde.

A pokud zastáváte názor "kdo umí, umí... a kdo neumí, učí", zajímavý rozhovor najdete zde.

Měli bychom na tuto stránku doplnit nějakou informaci? Jakou?
Kontakt na expedici vašich objednávek (vydavatelství):
585 227 076 Ostatní dotazy a zprávy adresujte prosím na kancelar@pavelrehulka.cz