fbpx

Chcete-li vlít vaší firmě do žil čerstvou prodejní energii, nejrychlejším způsobem je využít některý z těchto prodejních průvodců. Během pár dní jsou u vás a výsledky začnou hned poté, co zrealizujete postupy, které doporučují.

Klienti, kterým se tyto postupy osvědčily, pak často chtějí pokračovat: Abych k nim přijel osobně. A abych se natrvalo stal jejich marketingovým poradcem.

Aby měli s kým probírat prodejní postupy. S kým vyhodnotit dosavadní a novou reklamu. S kým probrat celý postup nabídek, cenotvorby a poskytování slev. S kým probrat marketing a celkovou prezentaci firmy. S kým se poradit, jak reagovat na cenové akce konkurence  a snahy přetáhnout zákazníky. Zkrátka: Aby měli někoho, kdo vnese do jejich myšlenek a postupů čerstvý pohled (a všiml si toho, co oni už nevidí). A aby měli někoho, kdo jim ukáže rychlejší (a méně pracnou) cestu k novým zákazníkům a dalším objednávkám.

Pokud jste ke stejnému rozhodnutí dospěli i vy, popište mi prosím vaši firmu a jaké očekávání od naší spolupráce... a napište mi na kancelar@pavelrehulka.cz. Protože jsem na cestách mezi klienty, neodpovím sice hned... ale slibuji, že tak (zpravidla do tří dnů) udělám.