Pustíme se do toho společně?

Jak začít a přivést víc zákazníků s objednávkami i k vám...

Chcete-li vlít vaší firmě do žil čerstvou prodejní energii, nejrychlejším způsobem je využít některý z těchto prodejních průvodců. Přístup můžete získat okamžitě a výsledky začnou hned poté, co zrealizujete postupy, které doporučují.

Klienti, kterým se tyto postupy osvědčily, pak často chtějí pokračovat: Abych k nim přijel osobně. Abych se přímo podíval na jejich provoz, prodejny, propagační materiály, marketingové postupy. Abych se natrvalo stal jejich marketingovým poradcem.

Chtějí, možná jako vy, mít někoho, s kým probírat prodejní aktivity. S kým vyhodnotit dosavadní a novou reklamu. S kým probrat celý postup nabídek, cenotvorby a poskytování slev. S kým probrat marketing a celkovou prezentaci firmy. S kým se poradit, jak reagovat na cenové akce konkurence  a snahy přetáhnout zákazníky.

Zkrátka: Mít někoho, kdo vnese do jejich myšlenek a postupů čerstvý pohled (a všiml si toho, co oni už nevidí). A mít někoho, kdo jim ukáže rychlejší (a méně pracnou) cestu k novým zákazníkům a dalším objednávkám.

Pokud jste ke stejnému rozhodnutí dospěli, vyberte si Marketingovou revoluci , je tam několik variant.

Nebo vám můžu postavit Automat na zákazníky .

Obě možnosti najdete zde.

Můj email je kancelar@pavelrehulka.cz. Neodpovím vám sice instantně (když mám s klienty celodenní konzultaci, mám po celou dobu vypnutý telefon). Zpravidla do 48h hodin se ale k vašemu emailu dostanu, odpovím a můžeme se do toho pustit.

Platí?