Jak ve vaší firmě probudit spáče a inspirovat hráče

Jak ve vaší firmě probudit spáče a inspirovat hráče 1

„Kdybychom jen mohli sehnat lepší lidi!“

„Jak zařídit, aby i ostatní nosili tolik objednávek, jako on?“

„Vím, že můžou přidat. Ale já nemám čas každého pořád držet za ruku…“

„Už nechci vidět, jak nám aktivnější konkurence přetahuje zákazníky…“

Tyto a další povzdechy slýchávám na konzultacích od majitelů a manažerů firem v různých odvětvích… a nejedná se přitom o žádné padavky:

Za roky svého podnikání dosáhli ve svém oboru jasných úspěchů. Jejich firmy jsou na trhu známými jmény. Ale v poslední době cítí, jak jim cenová válka ubírá sil… a chtějí tento trend zvrátit.

Hledají způsob, jak i v této situaci získat nové zákazníky.

Hledají způsob, jak dodat své firmě čerstvou energii.

A hledají způsob, jak vyburcovat své pracovníky k nové aktivitě, aby všechna práce neležela jen na šéfovi.

Pokud podobné potíže trápí i vás, nejste sami: Nedostatek superprodejců, superzaměstnanců a superšéfů trápí i ostatní.

Zatímco někteří ale nad nedostatkem „kvalitních“ pracovníků jen hořekují, jiní to berou jako výzvu… a našli způsob, jak tento stav překonat.

Co dělají?

Nesnaží se o razantní převraty: Ty totiž vyvolávají největší odpor. A je samotné nejvíce vyčerpávají.

Místo toho provádí „nenápadné“ změny, které je schopen přijmout a zvládnout i „průměrný“ pracovník:

Tady změnit drobnost A.
Támhle udělat lépe maličkost B.
A tady se zaměřit na detail C.

To je ale jen první část.

Podobných nápadů na drobná vylepšení můžeme totiž vymyslet celou řadu… ale potom hrozí, že nás jejich kvantita zahltí (a některé z nás dokonce paralyzuje). Místo důležitými změnami se pak zabýváme nepodstatnými maličkostmi. A to také nikam nevede.

Abych vám pomohl využít potenciálu vašich lidí, aniž by je bylo nutné nahradit, připravil jsem speciální audioprůvodce & online kurz s názvem „Firemní proměny: Jak ve vaší firmě probudit spáče a inspirovat hráče“.

A na příkladech desíti firem a na praktických ukázkách z každodenní praxe (žádná teorie)  si ukážeme, jak vaše pracovníky opět nastartovat, aniž by je bylo nutné nahrazovat superhrdiny. (Ti jsou totiž nedostatkovým zbožím a žádní nejsou aktuálně k dispozici, dokonce ani na planetě Krypton).

Co se tedy už osvědčilo jiným, můžete nyní využít i u vás:

  • V audioprůvodce & online kurz uslyšíte, jak některé firmy zbavily svou organizaci starých návyků a proměnily zaměstnance v efektivní, samostatné a nadšené pracovníky.
  • Dozvíte se, jak můžete podobným způsobem „proměnit“ i váš pracovní kolektiv… bez zvýšených investic, beze změny zaměstnanců a bez zbytečné práce
  • A pochopíte, proč není potřeba měnit pracovníky, mzdy či motivační programy… a přesto můžete i v době cenových válek právě prostřednictvím vašich lidí přivádět nové zákazníky a získávat další zakázky.

Přináší tedy zkušenosti firem, které se bez zvýšených investic, beze změny zaměstnanců a bez zbytečné práce zbavily starých návyků a proměnily zaměstnance v efektivní, samostatné a nadšené pracovníky…

… a jakmile se rozhodnete docílit stejného výsledku i ve vaší firmě, okamžitě budete mít tyto zkušenosti k dispozici.

Aby nezůstalo jen u plánování, k audioprůvodci získáte také digitální doprovodný manuál s výstižným názvem „3 x 10 minut: Firemní proměna krok za krokem“ a během 30 minut tak rychle zjistíte, jaké výsledky může přinést taková firemní proměna vaší firmě.

V audioprůvodci vyslechnete příklady firem, které takovou „proměnou“ již prošly a výsledky, které jim to přineslo. A v manuálu si můžete sami spočítat, zda má taková proměna smysl i pro vás:

  1. Zjistíte, zda se firemní proměna vyplatí i vaší firmě (a jak to spočítat).
  2. Pochopíte, jak firemní proměna probíhá.
  3. A dozvíte se, co udělat, abyste mohli firemní proměnu spustit co nejdříve i u vás.

Vyzkoušejte to bez rizika…

Protože to není teorie, ale uslyšíte příklady z praxe firem, kde to realizovali a stejně to můžete zopakovat i u vás, průvodce „Firemní proměny“ získáte s naší obvyklou zárukou:

„Projděte si celý audioprůvodce & online kurz a odpovězte (si) na otázky, které v něm uslyšíte. Vyzkoušejte v praxi doporučení, které uslyšíte. A pokud vám během následujících 12-ti měsíců nepomohou vydělat minimálně dvojnásobek toho, co jste za ně zaplatili, napište nám, co jste zkoušeli, s jakými výsledky… a my vám obratem vrátíme peníze.“

Slibujeme zázrak? To určitě ne.

Pokud očekáváte „nemožné na počkání a zázraky do tří dnů“, nemá smysl pokračovat: Firemní proměna vyžaduje vaše aktivní zapojení a není zázračnou pilulkou.

Současně ale platí, že firemní proměna – správně vedená – nebude námahou, bojem nebo dřinou:

Chytře a citlivě vedená proměna totiž dokáže – bez zvýšených investic, beze změny zaměstnanců a bez zbytečné práce – zbavit firmu starých návyků a proměnit zaměstnance v efektivní, samostatné a nadšené pracovníky.

Vstup do tohoto online kurzu otevíráme pro omezený počet klientů jen několikrát ročně a v tuto chvíli není dostupný.

Jakmile jej ale opět otevřeme, audioprůvodce & online kurz „Firemní proměny: Jak ve vaší firmě probudit spáče a inspirovat hráče“ vám pomůže změny ve vaší firmě nastartovat. A už za několik týdnů se můžete ohlížet zpět a říkat si: „Proč my jsme s tím vlastně nezačali dřív?“

Inspiraci můžete nyní čerpat např. zde..