Jak z vašich www stránek vytvořit magnet na zákazníky

Jak z vašich www stránek vytvořit magnet na zákazníky 1

Mnoho z nás si stěžuje na tvrdou konkurenci. Přesto ale existují firmy, které nemají o zákazníky nouzi. Nemusejí se doprošovat o každou objednávku a zákazníci je naopak vyhledávají sami od sebe.

Jaké mají tajemství? Tento článek vám odhalí jejich postupy a ukáže, jak získat nové zákazníky stejně jednoduše, jak to dělají oni…

Kdyby vám někdo řekl, že můžete na zákazníky namířit nějaký předmět a tím je magneticky přitáhnout i s objednávkami do vaší firmy, asi si budete ťukat na čelo…

… sice by se vám to líbilo, ale ani jeden na zázraky nevěříme.

Když ale v praxi mezi různými firmami vidím, jak takový „magnet“ začal přivádět nové zákazníky do řady firem, se kterými pracuji, požádal jsem je o souhlas vám jejich postupy popsat a ukázat.

Jak to dělají? A možná vás to překvapí…

Vaši zákazníci se v poslední době změnili. Když se totiž rozhodují o nákupu, nejdříve zamíří na internet: Zjišťují možnosti, srovnávají nabídky, hledají ceny… a právě tady riskujeme všichni nejvíce.

Pokud totiž naše prvotní „seznámení“ na internetu zpackáme, další šanci už nedostaneme. Zákazníci naše stránky nemilosrdně zavřou… a objednávku získá konkurence.

Jak ale hned pochopíte, můžete tomu jednoduše zabránit. A ten samý postup navíc používají i firmy, kterým webové stránky přivádí každý den nové zákazníky…

Jak?

Internetové stránky těchto firem fungují jako “lepidlo”: Jakmile lidé na jejich stránky dosednou, už od nich nedokáží odpoutat pozornost. Vtáhnou je dovnitř. A čím více času na jejich stránkách stráví, tím více roste jejich přesvědčení, že svou objednávku musí udělat právě u této firmy, i když mají vyšší ceny.

Jak to ale udělat, aby se stejným zájmem chodili lidé i na vaše stránky?

Jak drobnými změnami vašich stránek probudit jejich skrytou „přitahovací“ sílu

Celé „tajemství“ je vlastně jednoduché.

Pokud jste při spouštění vašich stránek očekávali lepší výsledky, tato zpráva vás potěší:

Prodejní potenciál vašich stránek je už dnes připraven. Stačí jej odmknout. A způsob, jak to udělat, vás potěší…

Dnešní výsledky vašich stránek jsou totiž jen zlomkem toho, kolik zákazníků a objednávek vám mohou během několika dalších týdnů přivést. A je to vlastně podobné, jako byste dosud jezdili vaším autem stále na jedničku:

Vaše webové stránky už tu svou magnetickou schopnost přitahovat nové zákazníky mají… a stačí ji pouze drobnými změnami odemknout a rozvinout.

Vaše stránky nemusíte výrazně měnit. Stačí provést několik chytrých změn a sami budete překvapeni, jak jednoduše můžete „přeřadit“ na maximální rychlost a využít atraktivitu vašich stránek naplno.

Firmy, které tyto změny již provedly, mají výhodu:

 • Pochopily, jak i s malým rozpočtem dosáhnout toho, aby jejich stránky „vyskakovaly“ ve vyhledavačích na zákazníka mezi prvními.
 • Našly způsob, jak jednoduše zařídit, aby zákazník zůstal na jejich stránkách co nejdéle (a aby si je navždy zapamatoval).
 • Pochopily, jak na stránkách přesvědčit zákazníka o výhodnosti jejich nabídky, i když mu konkurence nabízí nižší cenu.
 • A konečně znají konkrétní kroky, jak přimět internetového návštěvníka, aby zatelefonoval do jejich firmy, přišel je osobně navštívit nebo – pokud mají vhodné produkty – rovnou provedl svou objednávku.

Výsledky přitom mluví jasně:

– Když u jednoho použili první metodu, ve výsledcích se posunuli z 168. pozice na místo čtvrté. A počet návštěvníků se jim zvýšil 34x bez jakékoliv peněžní investice.

– Když se v druhém případě zaměřili na udržení návštěvníků na stránkách, drobným snížením jejich odchodu zvýšili objem poptávek na dvojnásobek (a budete překvapeni, jak jednoduše můžete totéž provést i na vašich stránkách).

– Třetím postupem získali zpět zákazníky, kteří by jinak objednali konkurence… a jen v prvních 30ti dnech tím ušetřili 427 tis. Kč (protože už nemuseli snižovat ceny, aby dorovnali konkurenční nabídku).

– A když začali realizovat čtvrtý postup, zákazníci začali rovnou telefonovat a přicházet s objednávkami… rozhodnuti nakoupit bez ohledu na cenu.

Možná si říkáte, že podobné zvýšení prodeje by se líbilo i vám. Ale že internetovému programování nerozumíte, a že ani nemáte čas nebo peníze na velké úpravy…

To je na tom ale to nejzajímavější:

Proč tyto úpravy zvládnete bez technických znalostí a během několika hodin

Když spočítáme, že celková „námaha“ k dosažení těch předchozích výsledků byla v součtu jen jeden den práce a pár tisíc korun za webové programátory, asi tomu nebudete věřit.

Ale vysvětlení je důkazem…

Většinu z toho, co je potřeba na vašich stránkách upravit, můžete totiž udělat sami. Texty a zprávy, které přivedou na vaše stránky další zákazníky, máte navíc už dávno připravené… jen si ukážeme, kde je hledat.

A technické změny? Nějaké sice potřeba jsou, pokud ale dáte vývojářům jasné zadání, ty nejdůležitější zvládnou během jediného odpoledne a za pár tisíc korun.

Úpravu vašich stránek tak, aby „magneticky“ přitahovaly další zákazníky, můžete tedy provést s minimálními náklady i vy. A stačí přitom jen vyslechnout doporučení z praxe, kterými vás všemi změnami provedu krok za krokem.

V první části si ukážeme:

 • Jak získat nazpět zákazníky, které dnes vaše stránky odrazují od nákupu
 • Jak během 30 minut změnit vaše stránky tak, aby je vyhledavače řadily mezi první odkazy
 • Jak drobnou změnou zvýšit „přitažlivost“ vaší stránky ve výsledcích hledání
 • Jak přivést na vaše stránky přesně ten typ zákazníků, který si přejete

Jen v této části zjistíte totéž, za co si experti na optimalizaci stránek účtují 20 000 Kč a více. Ale protože těmito postupy „jen“ přivedete návštěvníky na vaše stránky (a právě zde bohužel většina optimalizačních expertů končí), váš průvodce bude pokračovat…

 • Co umístit na vaši hlavní stránku a „přilepit“ tak návštěvníka k vašim stránkám
 • Jak zdarma a bez namáhavé práce vytvořit obsah, který bude návštěvníky účinně „svádět“
 • Jak výrazně snížit náklady na PPC propagaci vašich stránek (a toto překvapí i zkušené)
 • Jak jednoduše dosáhnout toho, aby vás lidé doporučovali ostatním
 • Jak návštěvníka přivést k tomu, aby vás navštívil, zavolal nebo rovnou poslal objednávku

Když tyto změny nedávno realizovali u jednoho klienta (prodává klimatizace), snížili jejich propagační náklady na internetovou reklamu z 56 tis. Kč na polovinu… a počet návštěvníků zůstal přitom zachován. Protože ale také chcete, aby vaše stránky přiváděly zákazníky k nákupu opakovaně, navíc se ještě dozvíte:

 • Jak zvyšovat nákupní „výtěžnost“ návštěvníka a dosáhnout toho, aby u vás utratil více
 • Co na vašich stránkách změnit, aby přiváděly zákazníky zpět
 • Jak z vašich prodejních emailů vytvořit atraktivní nabídky (a dosáhnout toho, aby se na ně lidé těšili)
 • A jak dalšími drobnými změnami i zdvojnásobit prodejní účinnost vašich stránek

(Právě tato třetí část je vaší „tajnou zbraní“ proti konkurenci: Zatímco ostatní budou zákazníky žadonit o další objednávky, vás tyto starosti trápit nebudou. Zákazníci vás totiž budou – po zavedení těchto postupů – vyhledávat sami od sebe. A získáte tak přísun dalších objednávek, aniž byste museli sami kamkoliv telefonovat nebo kohokoliv navštěvovat.)

Jak z vašich stránek udělat automatický stroj na objednávky

Jakmile tyto změny provedete, získáte před ostatními náskok, který vám budou tajně závidět:

 • Vaše stránky se totiž začnou zobrazovat zájemcům mezi prvními.
 • Návštěvníci budou stránky konkurence zavírat, ale ty vaše si navždy zapamatují.
 • Atraktivní obsah vašich stránek podpoří zájem právě o vaše služby a produkty.
 • A budou to právě vaše stránky, které způsobí, že s vámi zákazníci budou jednat už přesvědčeni, že to jste právě vy, kdo splní jejich přání nejlépe.

Protože celý systém bude navíc fungovat automaticky a 24 hodin denně, po příchodu do práce na vás tak už třeba budou čekat zájemci a objednávky, které vám přes noc přivedly právě vaše stránky.

Finanční přínos těchto postupů je jasný: Jen v první části si řekneme vše, co potřebujete k optimalizaci stránek, za kterou ostatní platí 20 000 Kč a více. V druhé části pochopíte, jak výrazně snížit vaše propagační náklady (a stejný počet návštěvníků tak získáte třeba za polovinu). A když ve třetí části uslyšíte, jak jednoduchými postupy zvýšit hodnotu objednávek na dvojnásobek nebo více, vaše investice se vám vrátí během několika dní.

Všechny postupy najdete na speciálním audioprůvodci & online kurzu s názvem „Jak z vašich stránek udělat účinný magnet na zákazníky“.

Pokud navíc chcete získat náskok nad konkurencí, navíc také získáte následující bonusové doplňky:

Bonus č. 1 – „7 nejčastějších problémů prodeje na internetu… a jak je vyřešit“

Tento speciální online průvodce vám pomůže vyřešit nejčastější problémy internetového prodeje. Dozvíte se zde, jak minimalizovat počet nevyzvednutých zásilek. Uslyšíte, jak na internetu správně publikovat ceny. Pochopíte, jak reagovat, když vás zákazníci zneužívají jako bezplatnou poradnu. A zjistíte, jak zabránit „vnitřní kanibalizaci“, když zákazníci požadují při osobním jednání vaše internetové ceny.

Bonus č. 2 – Doprovodný manuál „Jak proměnit více internetových návštěvníků v platící zákazníky“

Tento doprovodný digitální manuál vám na 46-ti stranách pomůže realizovat všechna doporučení v praxi. Krok za krokem vás provede všemi úpravami, které má smysl na vašich stránkách provést. Odhalí vám speciální pomůcky, které vám zjednoduší práci. A protože s jeho pomocí se vaše stránky promění v onen „magnet na zákazníky“, právě tento průvodce zajistí úspěch celé proměny.

Bonus č. 3 – Vzorový mustr „Jak rychle vytvořit obsah, který bude přitahovat zákazníky“

Aby vaše stránky skutečně upoutaly návštěvníkovu pozornost, tento „vzorový mustr“ vám odhalí, jak takový obsah strukturovat. Krok za krokem vás provede jeho přípravou. Ukáže vám, jak mnohem lépe využít texty, které na vašich stránkách už máte. A s jeho pomocí tak vytvoříte obsah, který bude pro návštěvníky natolik atraktivní, že vaše stránky budou doporučovat i ostatním.

Budou to jen obecné řeči… nebo skutečně praktická doporučení?

Názor na to, jak mají vypadat webové stránky, má dnes každý. “Specialistou” jejich tvorbu je potom často i ten, kdo umí mačkat na klávesnici ctrl+c a ctrl+v. Za výsledek si účtuje spoustu peněz. Ale přestože vám nějaké webové stránky vytvořil, nepřivádí vám tolik zákazníků, kolik by mohly.

Proč?

Chybí jim totiž právě ta promyšlenost, ten postup a ta strategie, kterou si vysvětlíme v tomto audioprůvodci & online kurzu.

Protože se mnoho let pohybuji v desítkách firem po celé ČR a na Slovensku, vidím do zákulisí toho, co funguje a co ne.

Viděl jsem řadu případů, kdy firmy utratily i stovky tisíc korun za vytvoření webových stránek… které jim pak přinášely jen jednu či dvě objednávky denně. Což bylo pro majitele firmy samozřejmě nepříjemné zklamání.

Když mi pak ale zavolali a chtěli poradit, co udělat, “aby to fungovalo” (tj. aby se z jejich webových stránek stal skutečný prodejce), nemusel jsem naštěstí říkat, že mají vše vymazat a začít znovu.

To je právě ta dobrá zpráva: Prodejní úspěšnost webových stránek (tj. jejich schopnost přesvědčit návštěvníka k tomu, aby vám třeba zavolla chtěl to, co nabízíte), nesouvisí ani tak s technologií webových stránek (co dělají kodéři), jako spíš s jejich obsahem (co tam píšete, říkáte či ukazujete vy).

K rapidními zlepšení prodejní schopnosti vašich webových stránek nemusíte tedy platit vývojářům další desítky či stovky tisíc kourn za stavbu úplně nového webu.

Pomocí tohoto průvodce se ale společně (stejně jako to dělám s klienty na osobních konzultacích) podíváme na celou vaši internetovou prezentaci očima zákazníka. Budeme přemýšlet tak, jak přemýšlí on. A upravíme obsah webu (texty, fotky, videa) a jejich posloupnost a strukturu tak, aby k návštěvníkovi mluvily stejně, jako by k nim mluvil živý člověk:

Vy.

Právě je to vlastně ono největší “tajemství” úspěšných webových stránek: Těch, které chytnou návštěvníka za límec a přivedou jej obrazně až k vaším dveřím s tím, že už dopředu ví, že chce právě to vaše… a nic jiného.

Celý průvodce i s bonusovými doplňky vás provede krok za krokem realizací všech změn v praxi, a neriskujete přitom ani korunu…

Očekávejte výsledky… nebo své peníze nazpět

Jako jediný marketingový konzultant v ČR veřejně garantuji, že má doporučení buď vydělají klientům alespoň dvojnásobek toho, co za mé služby zaplatili… anebo nemusí platit ani korunu. A stejnou 12-ti měsíční „záruku účinnosti“ získáte i u tohoto průvodce:

“Vyzkoušejte postupy, které v audioprůvodci & online kurzu uslyšíte,  zrealizuje je v praxi a pokud vám během následujících 12-ti měsíců nepomohou vydělat minimálně dvojnásobek toho, co jste za ně zaplatili, napiště nám, co jste zkoušeli, jaké to mělo výsledky… a my vám obratem vrátíme peníze.”

Neslibuji tedy zázrak, ale podrobného průvodce, který z vašich stránek udělá účinný “magnet na zákazníky”.”

Čím hrozí vaše konkurence, když neuděláte nic

Pokud na vašich stránkách nic nezměníte, budoucnost je předvídatelná:

Vaše stránky budou sice i nadále nějaké zákazníky přivádět, protože ale konkurence nespí, vaše prezentace se začne postupně ve vyhledávačích propadat. Lidé o vás nebudou vědět. A protože se stále více zákazníků rozhoduje už na internetu, pasivní nicnedělání vás tak postupně připraví o nejlepší zákazníky.

Tento audioprůvodce & online kurz má přitom příznačný název „Jak z vašich stránek udělat magnet na zákazníky“. A právě proti ztrátě zákazníků vás ochrání…

Přesně vám ukáže, co můžete na vašich stránkách ihned změnit, aby vám začaly přivádět více zákazníků. A navíc tím získáte nedostižitelný náskok nad konkurencí, která se teprve probouzí.

Budou konkurenti závidět vám… nebo vy jim?

Pokud vás už vysiluje každodenní boj s konkurencí, nyní se můžete tohoto stresu konečně zbavit.

Jakmile totiž pochopíte, co na vašich stránkách změnit, získáte uklidňující jistotu, že vás konkurence už nemůže ohrozit.

Zjistíte totiž, jak vaše stránky zviditelnit. Pochopíte, jak na ně přivést více návštěvníků. Poznáte, jak získat jejich objednávku. A dosáhnete i toho, aby se k vám zákazníci vraceli, i když najdou jinde levnější nabídku.

Odpovědi, tipy a postupy, jak to udělat, najdete právě v audioprůvodci & online kurzu „Jak z vašich stránek udělat magnet na zákazníky“. A po jejich uvedení do praxe uvidíte jasné a měřitelné výsledky.

Vaše stránky už nikdy nebudou jen „prezentací“, ale účinným „magnetem“, který bude nové zákazníky a jejich objednávky skutečně přitahovat.

A než se vaše konkurence probudí, vy už budete o několik nedostižitelných kroků před nimi.

Vstup do tohoto online kurzu otevíráme pro omezený počet klientů jen několikrát ročně a v tuto chvíli není dostupný.

Jakmile jej ale opět otevřeme, pomůže vám proměnit vaše stránky z pasívní prezentace typu “toto děláme, toto umíme, kupte si to od nás” ve skutečné prodejce, které vám budou přivádět “předprodané” zákazníky každý den.

Do té doby najdete inspiraci např. zde…

A jak se osvědčila tato doporučení v praxi?

Abych vám usnadnil rozhodování, zeptal jsem se klientů, kteří “Magnet na zákazníky” již absolvovali, v čem jim pomohl a jak svou internetovou prezentaci s jeho pomocí upravili. Zde jsou jejich odpovědi…

(Plná jména všech klientů máme samozřejmě v archivu, protože ale ve svých názorech částečně prozrazují svou obchodní strategii a jejich konkurence by mohla této otevřenosti zneužít, pro jejich ochranu jsme přímou identifikaci znemožnili.)

„Váš průvodce mne u mých klíčových slov *** zařadil na přední místa až první stránku. Úpravy jsem nedělal žádné – udělal jsem si rovnou nové stránky. Na moje stránky přicházejí pouze zákazníci, kteří něco potřebují v mém oboru. Průvodce mi nejvíce pomohl tom, že jsem si uvědomil, že se musím postavit do role rádce, nikoliv toho kdo okamžitě vystavuje zálohovou fakturu.“
Roman Vit***

„Naše stránky postupně předěláváme tak, jak jsme slyšeli v průvodci. Postupem času se zvyšuje návštěvnost i objednávky na našem e-shopu nebo lidé přímo volají o rady atd. Co se týče nedostatků, tak šlo spíše o technické věci, jako popis vložených fotek, informací atd. Nejvíce nám průvodce pomohl právě v těchto technických věcech, který normální člověk neví a dokonce i správci webových stránek. Ještě jednou Vám děkujeme za tyto informace k nezaplacení.“
Martin Med***

„Momentálne máme www stranku vo vystavbe a riadime sa sprievodcom, ktory sme si od Vas zakupili. Ja osobne som tymto sprievodcom nadseny. Očakávam podporu a zvýsenie predaja nasich produktov a rozsirenie trhu, sprievodca vnieseol svetlo do pripravy www stranky, aby sa urobila jednoducha, prehladna, aby bola pre citatelov atraktivna a aby sa stala predajnym nastrojom.“
Vladimir Gel***

„V naší společnosti mám na starosti veškerý e-commerce a udávám směr našim webovým aplikacím. Váš průvodce mě výrazně ovlivnil při rozhodování o strategiii nového webu www.***.cz. Ztotožnil jsem se s vaším názorem, a nový web (e-shop) jsme koncipovali jako **** doplněný o ****. Od těchto změn očekáváme především zvýšenou návštěvnost našich stránek a jejich oblibu u zákazníků hledající vhodné **** a inspiraci.“
Martin Jar***

„Zahájili jsme kompletní redesign stránek a vytvořili další podpůrné stránky. Nárůst sledovanosti už stoupl meziročně cca o 15 %, ale konverze stoupla až o 20%. Průvodce nám pomohl odstranit komplikovanost a zvýšili jsme také naši věrohodnost.“
František Hrab***

„Změnil jsem title, destription a vložil jsem odkaz na moje stránky do všech katalogů. Upravil jsem text na stránkách, pokud je to možné, snažím se aplikovat doporučené změny i ty které chodí v e-mailových doporučeních Pavla Řehulky. Uvědomil jsem si věci, které sice vím, ale nevěnoval jsem jim takovou pozornost – vlastní pohodlnost a to, že mi zadarmo nikdo nic nedá, stanovil jsem si priority, ale je problém to dodržovat.“
Petr Bou***

„Na základě poslechu průvodce upravujeme zcela nové internetové stránky, na kterých využíváme nově získaných informací. Očekáváme zvýšení zájmu o naše stránky a následně o naše výrobky a služby. Naše původní stránky byly celkově nevyhovující – průvodce nám ukázal cestu, nápady a doporučení, které můžeme využít pro naše nové stránky.“
Petra Čer***

„Na úpravách stránek pracuji postupně, jak stíhám poslouchat průvodce. Velice cenná informace pro mě byla ta, že je možné ***. Tyto *** jsem tedy na svých stránkách, které považuji za klíčové, změnil a výsledek je vidět v Google. Potřebuji ještě zapracovat na SEO optimalizaci, aby se to více projevilo na návštěvnosti. Dále jsem začal připravovat nové texty na stránku, které návštěvníka upoutají.“
Marek Tom***

„Hlavně jsme upravili zdrojový kód našich stránek z pohledu klíčových slov. Dále pracujeme na zpřehlednění stránek, odstranili jsme zbytečné informace, složité animace apod. Očekáváme vyšší pozici ve vyhledávačích a prodloužení pobytu návštěvníků na našich stránkách a v konečném důsledku více objednávek. Odstranili jsme formální nedostatky ve zdrojovém kódu stránek (naše dnešní seo-analýza zdrojového kódu vykazuje hodnotu 100) a dále nedostatky v jejich struktuře a přehlednosti. Průvodce nám jednoznačně pomohl ve zjištění, že nelze bezhlavě poslouchat a řídit se názory IT specialistů, které jsou možná správné z technického hlediska, ale z hlediska obchodního je potřeba prosazovat svoje názory a zkušenosti a trvat na jejich zapracování do výsledné podoby stránek.“
Lubor Mot***

„Úpravy jsme provedli hlavně v obsahu stránek a v kódech. Moc tomu nerozumím a většinu práce dělal můj programátor. Zlepšení bylo hlavně v přístupech, což je velký plus. Výsledky se projevily hlavně v programech a kampaních, které jsme zřídili na googlu, tak na seznamu. Vytvořili jsme kampaň na **název produktu** a z této kampaně, kde se zobrazovala reklama ve vyhledávačích na základě klíčových slov, jsme získali objednávek za cca 250.000 Kč. Přičemž náklad na reklamu byl pouze 2 %. Změny, které chceme na základě audioprůvodce ještě provést, povedou k dlouhodobější úspěšnosti. Nemohu říci konkrétní věc, která nám nejvíce pomohla – největší pomoc, kterou cítím, je celkový rozhled a celkové uvědomění si, co se stránkami mohu dělat a jejich význam v obchodním prostředí.“
Václav Kru***

„Začali jsme s úpravami ***. Již úprava jednoho oddílu nás posunula ve vyhledávači na přední místa :) Očekáváme právě ono zviditelnění při vyhledávání služeb a výrobků, které potenciální zákazníci hledají, což nám samozřejmě může dále pomoci v prodeji. Přestali jsme se na tvorbu dívat zevnitř naší firmy, více se zaměřujeme na to, jak asi postupuje potenciální zákazník. Samozřejmě se jedná o dlouhodobější proces, ale věříme, že bude přínosem, budeme-li se radami a návody řídit i nadále.“
Soňa Kou***

„Provedli jsme technické zmeny: Od základu nová stránky graficky aj obsahovo. Pri jej tvorbe som sa držal pokynov z audioprůvodce. Pre lepšie vyhľadávanie vo vyhľadávači Google som použil v podstate všetky doporučené rady. Snažíme sa zvýšenie zákazníkovej dôvery doplnením sekcie o našich predchádzajúcich zákazkách. Očakávame v prvom rade zvýšenú návštevnosť potenciálnych zákazníkov, ktorý pri kontakte s našou stránkou neodídu po 20 sekundách, ale stránka ich naopak zaujme, poskytne im nevyhnutné informácie, ktoré povedú až k jeho objednávke. Pred použitím odporúčaných rád, sme boli Googlom vyhľadávaný až na 30. – 40.strane, čo je v podstate rovnaké, jako keby sme vyhľadaný neboli vôbec. Po zmene uvedených faktorov sme sa vyšplhali na 2. – 10. stránku podľa druhu kľúčového slova. Celkový prínos: V celkovom zlepšení a sprofesionalizovaní obsahu webu a v neposlednom rade samozrejme spomínané vyhľadávanie.“
Ján Beh***

„Na strankach som na zaklade odporucanie z Vaseho sprievodca zmenila a premiestnila *** a cely obsah stranok som pretransformovala. Ocakavam vyssiu navstevnost stranok, zotranie navstevnika na stranke a jeho opatovnemu navratu a v konecnom dosledku zvysenie predaja. Sprievodca mi pomohol odstranit zbytocne texty na stranke, ktore len zaberali miesto a boli neefektivne a znizil mi naklady na upravu stranok. Sprievodca mi najviac pomohol zorientovat sa v tejto oblasti, co je podstatne a co nie, co mozem nasledne vyuzivat aj v priamom predaji.“
Lucia Siv***

„Ten audioprogram byl fajn, pracujeme v oboru a přesto tam byly některé věci, které neděláme. Resp. bylo to pro nás přehledně a jinak pojaté opakování věcí, se kterými pracujeme, a moc se o nich veřejně nedočtete. Zaujalo mě, že tam máte i věci, které jsou poměrně hlubokým jádrem našeho know-how. Jelikož nás SEO živí, já bych je rozhodně nezveřejnil.“
***

„Váš průvodce “Jak z vašich stránek udělat magnet na zákazníky” splnil má očekávání. Jednoznačným důkazem jsou stránky www.***.cz, kde jsem většinu rad a návodů aplikoval. Dnes jsme do pátého místa na všech vyhledávačích na klíčové slovo *** (na toto sousloví proběhla optimalizace) včetně Google a Seznamu, využíval jsem ve velké míře i nástroje pro správu webu na Google. Uvedené stránky byly v době nasazení zcela nové, takže jsem je mohl hned od začátku tvořit k obrazu svému a k obrazu vyhledávačů. I když je tento web starý asi jen půl roku, je síla webu 47%, page rank 3/10, srank 5/10, SEO 95% (vím o nedostatcích a budou odstraněny), pozice na seznamu 8/10, pozice na google 10/10, popularita ulr 8/10. Ve všech krocích mi byl Váš průvodce skvělým rádcem. Díky postavení ve vyhledávačích mám jistotu, že mě nikdo nepřehlédne. Zvlášť proto, že jsem toto v Google vyšperkoval reklamou, kde jsem rovněž v popředí. Ještě bych Vám chtěl sdělit, že jsem se o svoje zkušenosti podělil se svým synem (14 let), ten Váš audio program vyposlechl jedním dechem a dnes jeho “dětské” stránky zaujímají rovněž přední pozice. Závěr: Můžu vřele doporučit i všem laikům. I když jsem poměrně dosti počítačově gramotný, toto zvládne každý.
Jiří Vin***

„Zakoupený průvodce ve mně vzbuzoval trochu obavy. Při druhém poslechu a zamyšlením jsem nakonec několik rad aplikoval i ve svém podnikání. Některé poznatky bych si nechal nejraději sám pro sebe … ale do praxe jsem tuto myšlenku převedl a tím si myslím, je mnou tvořený obsah zcela odlišný od ostatních – jiné stránky obsahují vždy stejné texty, zpravidla kopírované od výrobce. Zadruhé, průvodce mi pomohl spolehnout se více sám na sebe. Zejména být více obezřetný před firmami nabízejícími správu PPC kampaní, tvorbu www stránek atd. Dnes zaplatíme více za nevědomost, než za kvalitu a profesionální přístup. Z průvodce čerpám i nyní a myslím, že možnosti jak všechny rady využít, jsou rozsáhlé a možná nevyčerpatelné.“
Pavel Šác***

„Doporučení bylo v kurzu mnoho, jsme na začátku, ale už nyní jsme umístili na stránky registrační formuláře, snažíme se budovat vztah. Využíváme rady pro PPC kampaně a strukturu stránek. Veliké ;-) první výsledky už se objevují, jsme spokojeni. Průvodce je komplexní přehled rad a doporučení a věříme tomu, že čím více jich použijeme, tím budeme úspěšnější.“
David Kir***

„Ohledně průvodce musím říct, že mi velmi pomáhá, protože stránky mám v tuto chvíli ve výstavbě a díky průvodci vím, jak je nastavit. Očekávám, že budou jiné než ostatní a přilákají nové klienty. Již nyní vím, že texty, které jsem měla připraveny, musím předělat a to je dobře, protože to nebude stát další finance za redesign stránek a ztrátu klientů. Rady pana Řehulky využíváme často.“
Klára Men***

„Průvodce jsem zakoupil na základě plánovaného přebudování celého našeho webu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi rozsáhlý projekt, již několik měsíců probíhá příprava zcela nové verze a ještě měsíc bude zhruba trvat do spuštění. Změny jsou tak radikální, že bude nové skoro vše :) .. nový design, nové texty, nový obsah, nové funkce, silné zaměření na prodej atd. Každopádně všemi částmi průvodce jsme se inspirovali, zároveň ve spolupráci s dalšími konzultanty jsme připravili koncepci a právě ladíme copywriting. Očekáváme naprosto zásadní zvýšení konverze celého webového tržiště www.***.cz. V tuto chvíli dosahuje max. slabého 1%, během 1 roku očekáváme posílení na min. 3% až 5%. Průvodce celkově pomohl zaměřit se více na “prodejní” argumenty.“
Daniel Fro***

„Naše firma pracuje v internetovém marketingu, takže vaše znalosti a nové pohledy na tuto problematiku uplatníme nejen na našich stránkách, ale především na stránkách našich klientů. Velkou část informací z průvodce jsme již znali a používali, ale dozvěděli jsme se i nové věci. Nejvíce mě každopádně nadchl váš důraz na informačně hodnotné stránky, s konkrétními radami, jak je vytvořit. Vyžaduje to samozřejmě úsilí, ale v tak konkurenčním prostředí, jako je internet, rozhodně zabírá. Sečteno a podtrženo, investice do tohoto průvodce rozhodně nelituji.“
Tomáš Kou***

„Průvodce “Jak z vašich stránek udělat magnet na zákazníky” nám pomohl zejména v optimalizaci ppc reklamy, tvorbě optimální navigace na (našem) webu, organizaci a struktuře home page, a strategii ***, cílení a segmentaci. Těšíme se na další zajímavé informace a produkty.“
Karel Guz***

“Průvodce nám pomohl nejvíce tím, že svou jasnou a srozumitelnou koncepcí vede krok za krokem k přípravě změn. Vše je dobře a srozumitelně vysvětleno (odhlížím od technických věcí, které u nás stejně budou řešit odborníci), jsou uvedené příklady. Materiál mi pomohl podívat se na celou problematiku úplně jinýma očima, takže ho hodnotím velice pozitivně.”
Míra Šev***

“Díky průvodci jsme se rozhodli stránky nechat vytvořit celé nové – nyní dle průvodce zpracováváme celou kostru. Mohu souhlasit s tím že programátoři jsou k některým věcem skeptičtí – vidí své kódy, ale už ne potřebu klienta. Vytvořili jsme novou pomůcku k předvádění produktů – teší se oblibě. Očekáváme hlavně zjednodušení a přehlednost pro klienta, také to, že konečně uvidí někoho, kdo má zájem řešit jeho potřeby a ne pouze prezentovat své výrobky a služby. Průvodce nám pomohl získat nový pohled – otočit se a být na chvíli klientem, odhodit provozní slepotu. Šlo to ale těžce.””
Jana Oha***

“Vaše rady jak ze stránek udělat magnet na zákazníky mi odhalily chyby, které jsem neviděl (možná ani nechtěl vidět). Je to doopravdy o tom, jak a kde použít správná slova, kterými přilákat zákazníky. Jelikož momentálně přestupuji k jinému provozovateli mých stránek, tak vaše rady uplatním. Vaše rady mi dost pomáhají v boji s konkurencí. Ono to doopravdy není jenom o tom umět službu řádně vykonat, rozumět problému, ale mnohem důležitější je službu umět dobře prezentovat a prodat, což jsem dříve hodně podceňoval.”
Luboš Suc***